Зустріч з екс-прем'ер міністром України Ю.І. Єхануровим

 Київський інститут банківської справи започаткував просвітництький проект "Зустрічі з визначними діячами". Метою цього проекту є знайомство студентів, викладачів та гостей Інституту із досвідом та ідеями відомих особистостей сучасного українського економічного та політичного життя. Такі зустрічі сприяимуть підвищенню актуальності усього освітного процесу Інституту, а також інтегруванню молодих спеціалістів до вирішення нагальних питань макроекономічного та політичного розвитку сучасної України.

В межах цьо проекту 29.03.2012 року, в Актовому залі Інституту відбулася зустріч з екс-прем'ер міністром України Юрієм Івановичем Єхануровим, який виступив із доповіддю "Середній клас в Україні, завдання на 20 років або за мить до пробудження".

 

Присутні із великою зацікавленістю брали участь у дискусії та пошуку відповідей на питання що цікавлять кожного українця.

Педагогічний колектив, студенти та співробітники КІБСу висловили вдячність за можливість спілкування із яскравими особистостями, талановитими ораторами та політичними діячами!

З основними тезами доповіді Ю.І. Єханурова ви можете ознайомитись тут>>

DSC 0051

DSC 0055

DSC 0056

DSC 0065

DSC 0072

DSC 0080

DSC 0098