Привітання від випускників Інституту!!!

Привітання від випускників Інституту!!!

 

Віталій Уманець

День народження нашого інституту свято всіх викладачів, керівництва, випускників та нинішнього студенства. Тож я вітаю всіх просимо привітати також студентів та викладачів від всіх випускників починаючи з 1997 року. Скажіть викладачам, що ті знання, які вони нам дали дуже знадобилися в житті та роботі. Всіх з Днем народження КІБСу!!!

 

Глушко Михайло

Всіх вітаю зі святом 20ої річниці нашого улюбленого інституту! Хочу подякувати не лише за якісну освіту (є з чим порівняти...), чудові умови навчання, але й за те що привили любов до Батьківщини! Окремо хочеться подякувати, за по-справжньому затишну, домашню атмосферу та мотивацію! КІБС це місце де особисто я знайшов не тільки справжніх друзів, а й дружину. КІБС це наша сім’я. Передавайте вітання і подяку Володимиру Павловичу! Я думаю багато хто привітав би його особисто, але нажаль його не має в жодній соціальній мережі

 

Юлія Халізова

Ого 20 років)) Я всіх вітаю з ювілеєм нашого Інституту і побажати хочу великих успіхів кожному з нас, здійснення заповітних мрій та поставлених цілей, міцного здоров'я та щасливих моментів!  Особлива подяка за те, що  допомагали, підтримували та піклуватися про кожного з нас !!!!!!!  КІБС - це сім'я, і моя сім'я також створилася завдяки навчанню тут!!)))

 

Алексей Пересадько

КИБС изменил судьбу каждого из нас, дал новые возможности и перспективы, внес в нашу жизнь много ярких и незабываемых событий! Спасибо Владимиру Павловичу и Ларисе Ионовне! Всех с праздником!

 

Алёна Кадацька

С Днём рожденья, дорогой институт! Отдельное спасибо за путевку в жизнь. Успехов Вам и дальнейшего процветания!

 

Марина Захарченко

З Днем народження!! Хоч не всі з нас пішли по банківському шляху, але інститут дійсно дав нам путівку в життя, і подарував 4 роки, яких точно не мали студенти інших вузів, бо в нас було по-сімейному тепло і затишно! За це дякую, і бажаю інституту хороших студентів і ще багато таких ювілеів!! Пам'ятаю, як на 10років клеіли монету і готували концерт, а вже 20! Всіх зі святом!!

 

Людмила Кандыбка

И моя семья также родилась в стенах КИБДаСпасибо  институт за много радостных моментов, позитива и дальнейшего процветания! Любим  и ооочень ценим!

 

Юля Одинець

Вітаю всіх зі святом!Інститут подарував мені зустріч з найкращими людьми,більшість з яких мені стали друзями та просто рідними людьми!Дякую,що є Інституи,що є ці чудові спогади про щасливі роки,за знання,за тепло та неповторну Кібсовську-атмосферу!

Смеян Ирина

Студенческие годы навсегда останутся в памяти каждого приятными воспоминаниями. Спасибо за все.

Смеян Сергей

Именно с общежития история института и началась!!! С юбилеем всех!!!

А может снова все поступим???

 

Олег Богун.

Коллеги, добрый день. Присоединяюсь ко всем поздравлениям и тёплым словам сказанным в адрес института ! У меня один вопрос, когда??

 

 

 

Зі святом, всіх!  Особисто професорсько – викладацькому складу, В.М. Фурману!