Шановні колеги

Шановні колеги

Оргкомітет

інформує що 31 травня 2017 року в

Київському інституті банківської справи

 успішно пройшла науково-практична конференція 

«Антикризове управління економікою та фінансами»

В конференції прийняло участь більше п’ятдесяти науковців і студентів. По результатам конференції Оргкомітетом підготовлено «Збірку тез доповідей учасників конференції», яка попередньо викладена на нашому сайті за посиланням: http://kibs.kiev.ua/index.php/pro-nas/presa-pro-institut-visnik-kibs/konferentsiji

Звертаємо Вашу увагу, що за зазначеним посиланням розміщено попередню версію Збірки тез. (По результатам доопрацювання розміщення матеріалів може змінитись!). Прохання до учасників переглянути надані ними тези на предмет згоди з внесеними Оргкомітетом конференції редакторськими правками та відсутності неприємних неточностей чи друкарських помилок. Про будь-які пропозиції щодо покращення якості підготовленого збірника прохання оперативно інформувати Оргкомітет конференції за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або в телефонному режимі: (044) 453-86-20, (050) 448-82-66.

Остаточна версія Збірника тез буде розташована за вказаним посиланням 15 червня 2017 року. З 16 червня 2017 року Оргкомітет конференції буде видавати оригінали Довідок-сертифікатів про участь у конференції за адресою: м. Київ, вул. Ризька 12, каб. 3б в робочий час, а також розсилати Довідки сертифікати учасникам з інших міст. Звертаємо Вашу увагу, що розсилка Довідок-сертифікатів здійснюється за рахунок учасників конференції.

Бажаємо всім високих наукових досягнень!