З КІБС якісна освіта, надійна кар’єра, успіх завжди!

       

  Перед кожним випускником школи постає питання ким бути, яку професію чи спеціальність обрати, з чого почати свій шлях, в якій сфері діяльності себе реалізувати? Зазвичай, вибір професії молоді люди роблять на основі зовнішньої привабливості, наприклад, за рівнем зарплати, іміджу установи, престижності фаху або за прикладом батьків чи друзів. Майбутньому студенту вкрай важливо якомога раніше дізнатися більше інформації про конкретний вид професійної діяльності. Адже коли людина впевнена у своєму виборі, знає, що займається своєю справою, повна ентузіазму, творчо підходить до справи – тоді вона стає справжнім професіоналом. З цієї нагоди Київський інститут банківської справи провів день відкритих дверей та екскурсію для майбутніх студентів із Черкаської області. Абітурієнти мали змогу ознайомитися із перевагами цього вишу, щоб нарешті визначитися у якому ж навчальному закладі пройдуть найкращі студентські роки.

 

      Привітні дівчата–екскурсоводи зустрічають гостей із усмішкою на обличчі та ведуть просторими коридорами Київського інституту банківської справи (далі -КІБС) оповідаючи історію вузу. «Цього року виповнюється 15 років від коли Промінвестбанк України за ініціативи Голови Правління банку, Героя України, професора Матвієнка Володимира Павловича, створив перший навчальний заклад України з підготовки спеціалістів у банківській сфері», - каже Олександра Володимирівна Тищенко, завідувач сектору організаційного навчального процесу. Інститут підпорядкований Міністерству освіти і науки України, форма власності приватна, після закінчення вузу студенти отримують диплом державного зразка. КІБС здійснює підготовку бакалаврів згідно отриманої ліцензії зі спеціальностей «Фінанси та кредит», «Облік і аудит». Наступником першого ректора вузу Володимира Матвієнка, став талановитий фінансист, володар ряду відзнак та нагород «Найуспішніший топ-менеджер України 2005 року», «Лідер галузевого рейтингу ТОП 100» Василь Миколайович Фурман, який сьогодні успішно розвиває діяльність Інституту.

 

За ініціативи Василя Миколайовича в Інституті постійно проводяться зустрічі з відомими банкірами, фінансистами, які навчають студентів як досягти успіху у своїй професії. Варто зазначити, що найближчим часом до студентів завітає екс-прем’єр-міністр України   (2005-2006 р.) Юрій Іванович Єхануров, який прочитає лекцію на тему: «За мить до пробудження», де розповість студентам про реформи, що потребує сьогодні Україна.

 

         Якщо ви вирішили пов’язати своє життя із економікою та вступати до КІБСу, вам необхідно знати, що в інституті вступних іспитів немає, а є конкурс по сертифікату ЗНО.

 

        Сертифікати приймаються з таких предметів: українська мова, математика, на вибір географія або історія України. Та з непрофільних предметів згідно з наказом Міністерства освіти і науки прохідний бал складає 124 (б), з профільного предмету необхідно набрати 140 (б) із 200 балів. Що ж стосується самої освіти, то тут для студентів створено дійсно відмінні умови для навчання, що за своїм рівнем відповідають високим європейським стандартам. До того ж студенти, які проявили великий ентузіазм до навчання, отримують гарантоване працевлаштування в системі Промінвестбанку. Викладання прикладних дисциплін здійснюється викладачами-практиками, керівниками підрозділів Промінвестбанку, а теоретичних дисциплін – провідними українськими науковцями.

 

         Сьогодні не є секретом, що у вузах існує проблема з проходженням практики. Та нашим студентам про це не варто хвилюватись, адже КІБС забезпечує їх проходженням реальної навчально-виробничої практики на базі відділень Промінвестбанку, що є дуже важливим у забезпеченні якісного навчання. Метою практики є закріплення і поглиблення знань, отриманих студентами в процесі навчання, та набуття практичних навиків в їх постановці тареалізації.

 

Стосовна плати за навчання, то у вузах України оплата за здобуття освіти складає доволі значну суму, а саме навчання триває не один рiк. Що ж робити батькам, які не мають коштів, але хочуть вивчити свою дитину? Інститут турбується про малозабезпечені сімї, тому ви можете отримати від Промінвестбанку кредит для сплати вартості навчання. Його погашення починається після отримання диплому, та надається терміном до 15 років під неймовірні 3% річних.     

 

         По закінченню екскурсії в актовому залі для майбутніх студентів було влаштовано концерт, де черкащини змогли познайомитися із викладацьким складом інституту, працівниками Промінвестбанку, а також задати запитання ректору інституту Василю Фурману. Він у своєму вітальному слові наголосив абітурієнтам, що шлях до успіху починається з правильного та свідомого вибору цілей. Тому ректор порадив визначитися з майбутнім фахом, оскільки з нього розпочинається крок до отримання гідної освіти, а звідти - побудова вдалої кар’єри.   «Перш ніж зайняти посаду ректора, я мав 15-річний досвід роботи у різних вузах України. Тому з впевненістю можу заявити, що переваги Київського інституту банківської справи над іншими закладами в тому, що у нас є найтісніший зв'язок із практикою, зокрема з Промінвестбанком. З першого курсу в нашому інституті читатиметься курс «Як стати успішним», де ми навчимо кожного студента досягати поставленої цілі, для того щоб здобути найвищих вершин у житті. Сьогодні ми працюємо над питанням видачі дипломів українського та російського зразка, щоб по закінченні вузу наші студенти отримали  диплом подвійного зразка, та могли успішно працевлаштуватись», -   відзначив ректор. Директор Департаменту Управління персоналом Промінвестбанку Петров Олексій Олексійович наголосив на тому, що день 26 серпня 1992 року увійшов у літопис Промінвестбанку як початок новітньої історії, активних дій банку на етапі переходу до ринкової економіки. «Кращі традиції та досвід, залишені у спадщину з минулих часів, безцінне надбання сьогоднішніх здобутків банку дало можливість створити акціонерний капітал. Виходячи з інтересів розвитку банку та з метою захисту вкладів акціонерів від інфляції, статутний капітал банку систематично збільшується. Він є найвищим серед комерційних банків України. Промінвестбанку притаманна ділова активність та лідерство на ринку банківських продуктів. Проводячи виважену, націлену на підтримку вітчизняного товаровиробника, кредитну політику, Промінвестбанк лідирує серед українських банків у сфері кредитування національної економіки. У нас висококваліфікований персонал, тому ми з радістю приймемо у свою команду цілеспрямованих, обдарованих, фінансистів, КІБС зможе надати вам цю можливість, тому не проґавте такий шанс!» - резюмував Олексій Олексійович.

 

         На день відкритих дверей завітали і колишні студенти вузу, зокрема голова Страхової групи «Ю.БІ.АЙ-страхування» Андрій Олександрович Мороз. «Я обрав КІБС тому, що мене як і вас приваблювала професія банкіра, я дуже радий що навчався саме в цьому вузі. Тут відмінне поєднання практики і теорії, з другого курсу я вже працював у фінансових установах. У вас теж буде чудова можливість працювати і навчатись, що є дуже важливим для студента. Використайте такий шанс», - відмітив Андрій Олександрович.

 

         Як зізналися після урочистої частини самі абітурієнти, перспективи Київського інституту банківської справи є дуже привабливими, щоб обрати навчання саме в цьому вузі. Учень з с. Онопріївка Тальнівського району Олександр Савченко із самого дитинства мріє стати економістом, оскільки саме ця професія здавалась хлопцеві не лише престижною, але й перспективною «Сьогодні я переконавсь, що існують заклади, котрі об’єднують і перше, і друге без усяких сумніві я навчатимуся лише в КІБС», - завзято говорить хлопець. Студентка Тальнівського будівельно-економічного коледжу Юлія Ніженська розповіла, що з вибором професії необхідно визначитися якомога раніше, тому що в залежності від того, ким ви вирішите стати, залежить ваше професійне майбутнє. «Я для себе прийняла, на мій погляд, правильне рішення - стати економістом, - і не помилилась. Не помилюсь і з вибором вузу, вищу освіту буду здобувати саме у цьому інституті. Якщо не вистачить коштів на навчання візьму кредит, який цілком доступний кожному. Але найбільше що тут зацікавило – це проходження практики та майбутнє працевлаштування. Для мене це відмінні умови», - ділиться враженнями Юля.

 

         Абітурієнтам хочеться нагадати, що вибираючи професію, ви обираєте долю. Пам’ятаєте, що ваш фах повинен приносити задоволення і забезпечувати максимальну реалізацію можливостей. Як сказав Конфуцій: «Виберіть собі роботу по душі, і вам не доведеться працювати ні одного дня».

 

Київський інститут банківської справи якнайкраще дає змогу отримати кваліфіковану освіту, а його випускники матимуть попит на ринку праці у будь-який час.

 

                                                                                                 Оксана БОБРУСЬ

 

Ілюстрації

Олександра Тищенко завідувач сектору організаційного навчального процесу провела учням екскурсію по Інституту

Изображение 017

учні у комп’ютерному класі уявили себе уже студентами КІБС

Изображение 035

Ректор Київського інституту банківської справи Василь Фурман

Изображение 067

 

Директор Департаменту Управління персоналом Промінвестбанку Петров О. О. 

Изображение 087