По закінченню вузу, студенти отримують диплом державного зразка
До мрії на власних крилах
Матеріально-технічна база інституту є кращою, ніж в інших ВУЗах
Безоплатні місця для найкращих студентів

Про Інститут

Однією з найактуальніших проблем сьогодення є формування такої особистості, яка б змогла адаптуватися до нових умов соціальної дійсності і не тільки адаптуватися, але і змінити ставлення до неї, до себе, до інших людей, максимально розвинути свої здібності і обдаровання. Каналом зв'язку між особистістю і соціумом може виступати освіта. Освіта визначена як спосіб розвитку людини.

pict0131Кожна людина повинна відповісти на питання: ким я хочу стати, яку професію мені слід обрати, щоб моє життя стало успішним. Від вірної відповіді на це питання залежить матеріальний добробут, особисте щастя. Саме шлях до успіху починається із правильного та свідомого вибору цілей. Саме цілі визначають, яким шляхом ми підемо, щоб досягти успіху.

З чого розпочати? Які ділові якості необхідні, як побудувати свій шлях до успіху? На ці та багато інших запитань Ви знайдете відповідь, навчаючись у Київському інституті банківської справи.


Київський інститут банківської справи покликаний створити таке освітнє середовище, що дозволяє студентові не тільки розвивати свої здібності, але і задовольняти потреби у формуванні нових умінь і навичок. Однією із базових засад успішності інституту є його профільна орієнтація на задоволення потреб у підготовці висококласних фахівців фінансової та банківської сфери.12


Більшість випускників інституту не тільки отримали пропозиції від Промінвестбанку, засновнику інституту, та інших фінансових установ щодо працевлаштування, але й успішно будують кар'єру на провідних посадах в банках, страхових, рекламних, аудиторських компаніях.

Таких значних висот випускники Київського інституту банківської справи досягають завдяки впровадженої унікальної системи підготовки кваліфікованих фахівців для кредитно-фінансової системи шляхом поєднання навчального процесу з набуттям практичного досвіду. Розроблені навчальні програми основані на державних галузевих стандартах та враховують міжнародний досвід професійної підготовки економістів та бухгалтерів. Запроваджені сучасні методи та технології, технічне забезпечення, потужний професорсько-викладацький колектив, поглиблене вивчення іноземних мов, практичне стажування, починаючі з ІІІ курсу, що відбувається паралельно з теоретичним навчанням стають запорукою професійного успіху наших вихованців! Навчально-виробничий комплекс «Банк – Інститут», створений на базі одного з відділень Промінвестбанку, допомагає студентам знайомитись з передовими інноваційними розробками в їх майбутній професії, тут відбувається тісна співпраця з працедавцями.

Саме у нас формується банківська еліта! Тому, як що, ви прагнете приєднатися до неї, запрошуємо до лав студентів Київського інституту банківської справи!

license